فروشگاه عسل آقای زنبوردار
No products in the cart.

حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی و اطلاعات کاربران برای مجموعه ما بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل فروشگاه آقای زنبوردار جهت حفظ حریم خصوصی و نگهداری اطلاعات کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد.تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد.

مجموعه ما ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است. می بایست برای ایجاد خریدی آسان‌تر و سریع‌تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی اطلاعاتی  را نظیر نام، آدرس، شماره تلفن، کد پستی و غیره از آنها دریافت نماید.

بدین منظور اطلاعاتی که شما برای ثبت نام در اختیار ما قرار می‌دهید. در سرورهای کاملا امن ما محفوظ مانده و به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است.

فروشگاه آقای زنبوردار یک وب‌سایت فروش آنلاین بوده و همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IPو کوکی‌ها استفاده می‌کند.اما اطمینان خاطر داشته باشید .پروتکل،سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد. و فروشگاه آقای زنبوردار هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد. یکی از اقدامات امنیتی مهم در این خصوص استفاده از رمز عبور قدرتمند و پیچیده وخودداری از دادن رمز عبور به دیگران است.

همچنین لازم به ذکر است:

  • در زمان عضویت از شما یک نشانی ایمیل گرفته می شود. که تنها برای مکاتبات فروشگاه آقای زنبوردار و شما استفاده می‌شود .و در اختیار فرستندگان ایمیل‌های تبلیغاتی قرار داده نخواهد شد.
  • از نشانی پستی شما تنها برای ارسال محصولات و شماره تلفن تنها برای تماس های ضروری جهت هماهنگی ارسال محصولات فروشگاه آقای زنبوردار استفاده می‌شود. و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

امید است  با تلاش مجموعه تجربه‌ ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم سازیم.